Асортимент ролетних систем

Асортимент ролетних систем АлютехРолокасти Ролети

Профілі та комплектуючі для віконних і дверних ролет ролокасет

Група компаній «Алютех» виробляє понад 90% профілів і комплектуючих для ролетних систем. Загалом понад 6 тисяч позицій.

Повний виробничий цикл дозволяє забезпечити випуск продукції високої якості та за конкурентними цінами.

Варіанти монтажу

Ролокасетні системи можуть монтуватися на віконні та дверні прорізи як зовні, так і всередині приміщень, що дозволяє врахувати архітектурні та дизайнерські особливості фасаду будівлі.

Монтаж ролетних систем можна запланувати на етапі проектування нового об'єкта або виконати на збудованому об'єкті.

Ролокасети можна встановлювати як із зовнішнім (20-, 45-градусні, круглі або напівкруглі короби), так і з вбудованим («невидимий» короб SB-I) захисним коробом.

Монтаж із зовнішнім коробом

Розрізняють такі основні види монтажу із зовнішнім коробом:

Варіанти монтажу Ролокасет

Варіанти монтажу Ролокасет

Монтаж із вбудованим коробом

Основна особливість цієї системи – приховане встановлення захисного короба у фасад будівлі. Ці варіанти монтажу передбачають виконання в процесі будівництва спеціальних ніш у перемичці перекриття прорізу для встановлення короба ролети.

Розрізняють такі основні види монтажу із вбудованим коробом SB-I:

Варіанти монтажу Ролокасет

Ролокасетні профілі

Основна частина ролокасети – ролетне полотно, яке складається з алюмінієвих профілів роликової прокатки або екструдованих. В асортименті ролетних профілів «Алютех» профілі двох серій – Classic і Economy. Профілі серії Classic вирізняються підвищеною міцністю та пропонуються в розширеній колірній гамі. Профілі серії Economy – трохи менш міцні, з обмеженим набором кольорів і доступніші за ціною. Докладна інформація про загальні переваги та відмінні риси двох серій ролетних систем представлена тут.

Ролокасетні профілі роликової прокатки

Профілі виготовлені з високоякісної алюмінієвої стрічки із двошаровим лакофарбовим покриттям, що вирізняються високою зносостійкістю. Завдяки піно заповненню профілі мають тепло- і звукоізоляційні властивості. Профілі роликової прокатки можуть бути з перфорацією та без перфорації. Перфоровані профілі мають вузькі отвори уздовж верхньої замкової частини. Розсіяне світло, що проникає крізь отвори, створює приємний затінок.

Серія Classic

профіль ролокасет класік

профіль ролокасет класік

профіль ролокасет класік

Серія Economy

max ширина та max площа наведені за СНіП 2.01.07

Ролокасетні профілі екструдовані

Екструдовані профілі для ролетних систем виробляються з алюмінієвих стовпів за технологією пресування через фільєри матриці. Ролети, виготовлені із цих профілів, вирізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок і наявності поперечного ребра жорсткості.

Серія Classic

профіль ролокасет екструдований класік

Серія Economy

профіль ролокасет екструдований економ

max ширина та max площа наведені за СНіП 2.01.07

Кінцеві профілі

Вибір кінцевих профілів залежить від типорозміру профілю, який застосовується, а також варіанта замикання ролети.

Широкий асортимент кінцевих профілів дозволяє вибрати універсальний варіант (ESU9x35, ESL9x50, ESU13x50, ESU13x52) або профілі з можливістю встановлення ригельного замка RL (ES9x45(R), ES14x51(R)). Застосування замкових профілів KPU37/R, KPU45/R дозволяє встановити ригельний замок як зовні, так і всередині приміщення залежно від виду монтажу та побажань замовника. Профіль KPU/R дає можливість установити ригельний профіль із замком на рівні вище кінцевої ламелі ролетного полотна, що дозволяє зменшити потрапляння в замок пилу і бруду в процесі експлуатації.

Профілі постачаються без вставок або з ПВХ-вставками і вставками-щітками.

Кінцеві профілі (універсальні, ригельні та замкові)

нижня планка ролокасет, кінцевий профіль

нижня планка ролокасет, кінцевий профіль

нижня планка ролокасет, кінцевий профіль

Направляючі для ролокасет. Напрямні шини

Великий вибір напрямних шин «Алютех» дає можливість підібрати шини для ролет, що встановлюються на прорізах будь-яких розмірів, з урахуванням вимог до проти зламної стійкості, можливості економії на широких прорізах, особливостей прорізів.

Стандартні шини направляючі

Це класичні шини, які застосовуються для стандартних ролетних конструкцій із базовими вимогами до ролет.

направляючі для ролокасет стандартні

направляючі для ролокасет стандартні

направляючі для ролокасет стандартні

Спеціальні шини

Здвоєні шини (GR79x22E(IE,BE)) використовуються для сполучення двох і більше ролет і для розділення широких прорізів, що дозволяє знизити вартість конструкції.

Дистанційні шини (GR53x34E(IE,BE), GR53x42E(IE,BE)) застосовуються для дистанціювання ролет від віконно-дверних прорізів. Сприяють підвищенню тепло- і звукоізоляції.

Кутові шини (GR45x60E(IE,BE), GR53x60E(IE,BE)) використовуються для зручності встановлення ролет у прорізах будівель, що мають зовнішній теплоізоляційний шар. Також шини підходять для дистанціювання від вікон/дверей.

направляючі для ролокасет спеціальні

направляючі для ролокасет спеціальні

Декоративні накладки

Для поліпшення естетичних властивостей ролетних систем із круглими та напівкруглими коробами та напрямними шинами GR53x22/eco, GR53x22, GR53x60, GR53x34, GR53x42 передбачено використання декоративних накладок GRC53.

декоративні накладки для ролокасет

Посилені шини

Мають більшу товщину стінки порівняно зі стандартними шинами. Використовуються в ролетних конструкціях для посилення проти зламного захисту об'єктів.

направляючі для ролокасет посилені

Захисні короби

«Алютех» виробляє і пропонує широкий асортимент захисних коробів: 20- і 45-градусні, круглі та напівкруглі, систему вбудованих коробів. Великий вибір типорозмірів коробів – від 125 до 405 мм – дозволяє встановлювати ролети на прорізи різних розмірів.

Алюмінієві ролформінгові короби

короба для ролокасет

короба для ролокасет

Алюмінієві екструдовані короби

короба для ролокасет посиленні

Система вбудованих коробів

Система вбудованих коробів для ролокасет

Бокові кришки

 «Алютех» виробляє великий асортимент бічних кришок – 20- і 45-градусні, круглі та напівкруглі, проміжні кришки для сполучених ролетних систем. Широкий розмірний ряд – від 125 до 405 мм – дозволяє встановлювати ролети на різних прорізах.

бокові кришки для ролокасет

бокові кришки для ролокасет

Проміжні кришки

Проміжні кришки – здвоєні та наскрізні – призначені для розділення широких прорізів (вітрин) за допомогою двох і більше ролокасет. «Алютех» пропонує великий вибір проміжних кришок – 45-градусні, круглі та напівкруглі, у п'яти типорозмірах – від 137 до 205 мм. Проміжні кришки встановлюються разом із напрямними шинами GR79x22E і GR83x22E.

Здвоєні кришки SF…/D мають центральну бобишку з внутрішнього та зворотного боку кришки, що дозволяє встановити незалежне керування декількома ролокасетами.

Наскрізні кришки SF…/I мають отвір, який дозволяє встановити один вал і привод у всю конструкцію, що забезпечує єдине керування двома та більше ролокасетами.

бокові кришки для ролокасет проміжні

бокові кришки для ролокасет проміжні

Каретки рухомі серії RC

Призначені для встановлення в бічні кришки SF205, SF250/S, SF250 і SF300 і забезпечують плавне заведення полотна ролетних воріт у напрямні шини.

каретки рухомі для ролокасет

Октогональні вали

Октогональні вали виробляються з високоякісної гальванізованої сталі на автоматизованих лініях формування металу тиском.

Вали 40, 60, 70 і 102 мм мають перфораційні отвори для всіх основних типів тягових пружин, призначених для з'єднання ролетного полотна.

вал для ролокасет

вал для ролокасет

Системи керування

«Алютех» пропонує широкий асортимент приводів і аксесуарів для керування ролетами: від класичних ручних приводів власного виробництва до сучасної автоматики відомих торговельних марок – багатофункціональних електроприводів з інтелектуальними системами керування.

Ролокасети з ручним приводом є оптимальними для приміщень із кількома вікнами, з невеликими або середніми прорізами.

управління для ролокасет

управління для ролокасет

Автоматичне керування забезпечує найбільш зручне і багатофункціональне обслуговування ролет. Простим натисканням кнопки можна керувати всіма ролетами одночасно або кожною окремо. Все це можна робити не встаючи з дивана, ліжка або сидячи за столом.

Автоматика для ролокасет

Інтелектуальні системи керування – програмовані таймери, давачі світла і тепла, метеодавачі – забезпечать підвищений комфорт.

               

Ролокасети Алютех 

 

 

  • Переглядів: 824