Skip to main content

Тканинні ролети День Ніч

Додати кімнаті індивідуальність, створити унікальний, модний дизайн допоможуть сучасні тканинні ролети «День-Ніч». Поєднуючи в собі функції рулонних штор і горизонтальних жалюзі, вони міцно зайняли місце серед засобів декорування приміщень. Завдяки своїй конструкції, штори дають можливість управляти надходженням світла в будинок, що дозволяє створити потрібну обстановку. Крім легкості і простоти в управлінні, вони практичні і компактні. Різноманітністю кольору створюють затишок і унікальність дизайнерського оформлення.

За структурою тканинні ролети  День - Ніч досить прості, але значно відрізняються від звичайних ролет. Візуально розширюючи простір в кімнаті, за рахунок прямих смуг, роблять її об'ємнішою. Система День-Ніч буває "відкритою" (полотно на трубі) і "закритою" (тканина всередині коробу).

Оригінальність конструкції в тому, що вона складається з двох видів текстильного полотна, яке представляє собою горизонтальні, що просвічуються і непрозорі смуги. По черзі переміщаючись по тканині, смуги змінюють яскравість освітлення. Робоче полотно паралельно розташовується по обидва боки ролика, який обертається при управлінні тканинною ролетою.

Регулювання системи відбувається управлінням досить простого механізму. У даній конструкції, в підняття полотна вгору, немає необхідності. Потрібно просто змінити розташування смуг. Зміщуючись по черзі, щільні і прозорі смуги, регулюють потік світла, що надходить в вікно.

    Є дві основні позиції по інтенсивності надходження світла: «день» - при збігу двох прозорих смуг, доступ світла в кімнату вільний; «ніч» - щільна смуга повністю закриває прост, тим самим максимально затемнює приміщення. Можна встановити проміжний режим. Не закриваючи повністю прозору смугу, дозволить домогтися напівтемряви в кімнаті. Управляти роликом на шторі, можна вручну і автоматично, пультом управління.

    Що собою являють рулонні штори «день-ніч»

    Що собою являють рулонні штори День Ніч: За своєю конструкцією тканинні ролети День-Ніч нагадують звичайні рулонні штори, але складаються не з одинарного, а подвійного, перекинутого через вал полотна тканини і такого ж, як і у ролетів і жалюзі механізму ланцюжка. Спочатку жалюзі день ніч розроблялися спеціально для пластикових вікон, але сьогодні ними оформляють і дерев'яні віконні конструкції.

    Так виглядають тканинна ролета День Ніч збоку

    Від звичних для нас тканинних ролет,  День Ніч відрізняються і тим, що тканина яка закриває вікно є не суцільне полотно, а має низку горизонтальних прозорих і непрозорих смуг однакової ширини. Смуги з'єднуються один з одним термічним способом. Готові рулонні штори обробляють тефлоновим просоченням, завдяки якому вони набувають пило відштовхуючі і антистатичні властивості.

    Світлонепроникні смужки для подвійних рулонних штор День Ніч виготовляють з натуральних і синтетичних тканин з щільною фактурою (найчастіше з поліестеру). Смужки, які пропускають світло, виготовляють із щільної сітки, тюлю, вуалі. Вони можуть бути матовими, з блиском, металізованим покриттям, однотонними і з малюнком.

    Рулонні штори Зебра (ще одна назва цих оригінальних смугастих фіранок) одночасно виконують і функції тюлю і функції портьєр. Основна їх відмінна риса - три режими регулювання світлового потоку:

    Варто потягнути за ланцюжок, тканина почне прокручуватися. Коли щільні смуги перекриють прозорі, вуличне світло перестане надходити в кімнату через вікно.

         Щоб подивитися за вікно, не обов'язково піднімати всю штору цілком, досить злегка зрушити смуги. При цьому освітлення в кімнаті стане м'яким, немов приглушеним.

         Якщо прокрутити полотно так, щоб однотипні смуги повністю збіглися один з одним, сонячне світло безперешкодно проникне в приміщення.

    На фото наочний приклад того, як за допомогою рулонних штор День Ніч можна регулювати освітленість від нічної темряви до денного світла.

    За таким же принципом відбувається зміна природного освітлення за допомогою горизонтальних жалюзі. Можливо, тому такі фіранки часто називають не шторами день ніч, а рулонними жалюзі День Ніч. Крім того, намотуючи такі штори на вал, їх можна як повністю підняти, так і опустити до самого підвіконня. У цьому полягає їх основна схожість з ролетами. Ну, а звичайні штори вони нагадують тим, що виготовлені з текстильних полотен найрізноманітнішого забарвлення.

    Різновиди конструкцій систем День-Ніч

    Конструкція рулонних штор Зебра День Ніч може бути закритою і відкритою.

    Закриті (касетні) системи зручніші, але і коштують дорожче. Вал в цьому випадку ховається в пластиковий або алюмінієвий короб, на нижні кромки штор кріпляться обважнювачі, а з боків конструкції розташовуються направляючі, що забезпечують щільне прилягання штори до вікна. Завдяки їм при закритій шторі повністю виключається потрапляння світла. Тканина не бовтається і вся конструкція виглядає дуже естетично.

    Рулонні жалюзі зебра з відкритою системою - бюджетний варіант ролети День Ніч. Тканина в цьому випадку намотується на нічим не прикритий вал і не закріплюється з боків. В результаті штора висить вільно, але зате і піднімається і опускається без жодних зусиль.

    Рулонні жалюзі зебра з відкритою системою - бюджетний варіант ролети День Ніч. Тканина в цьому випадку намотується на нічим не прикритий вал і не закріплюється з боків. В результаті штора висить вільно, але зате і піднімається і опускається без жодних зусиль.

    Як доглядати за тканинними ролетами «день-ніч»

    Унікальна конструкція і якісні матеріали виготовлення дозволяють ролетам День Ніч служити довгі роки, не втрачаючи при цьому початкового товарного вигляду, якщо при догляді за ними дотримуватися кількох простих правил:

        Для підтримки чистоти полотен досить під час регулярного щотижневого прибирання знімати з них пил сухою м'якою ганчіркою.
        Пилосос може пошкодити тканину або затягнути в себе ланцюжки підйомного механізму і використовувати його небажано.
        Чистити штору день ніч зебра вологою ганчіркою слід лише, коли на ній з'являються стійкі помітні плями. Щоб тканина висохла швидше, її слід повністю розкрутити.
        Для видалення плям використовуйте губку, змочену в м'якому мильному розчині. З її допомогою добре змочіть брудне місце, залиште в такому вигляді на деякий час, а потім змийте розчин чистою водою. Якщо пляма не зникло, повторіть цю процедуру ще раз.
        Агресивні, що містять хлор миючі засоби та абразивні порошки використовувати не потрібно. Вони можуть пошкодити текстуру і колір тканини.

          • Що робити якщо у Вас виникнуть питання?
            Що робити якщо, Ви хочете уточнити особливості тієї, чи іншої системи або зробити розрахунок вартості?
            Що робити якщо вам потрібно провести вимірювання?
            Наша служба підтримки працює з 09:00 до 18:00 в робочі дні, в суботу з 10:00 до 15:00.
            Ми завжди готові відповісти на всі питання по оформленню замовлення і відправити до Вас фахівця.
            І не залишимо Вас, поки Ви не вирішите свої завдання повністю.

          • Компанія "Віконний дизайн"
            м. Львів вул. Антоновича 138 Б
            Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

            +38(097)-871-31-80
            +38(073)-174-75-58

            https://rizont.com.ua