Skip to main content
ВІКНА З ПРОФІЛЮ REHAU

ВИБІР ПРАВИЛЬНОГО ВІКНА

Ні для кого не секрет, що якісні пластикові вікна це запорука тепла і затишку у вашому домі. Сучасний ринок пропонує безліч товарів від різних виробників, але, на жаль, вони не завжди відповідають всім стандартам якості.
Якщо ви хочете забезпечити довгі роки комфорту у вашому будинку і позбавити себе від необхідності постійного ремонту і незапланованої заміни вікон, то купуйте надійні вироби, які збережуть тепло в будь-яку погоду.

Концерн Rehau вже багато років займається виробництвом пластикових профілів для вікон найвищої якості, з яких ми виготовляємо якісні віконні конструкції. Весь процес виготовлення контролюється нашими фахівцями, а період експлуатації супроводжується сервісним обслуговуванням.
Пластикові вікна Rehau мають ряд переваг, які виділяють їх на тлі інших марок.

Вікна з профілю Рехау

Якщо Ви запланували встановлення або заміну вікон у власній оселі та не знаєте, з чого розпочати – скористайтесь покроковою інструкцією REHAU

КРОК ПЕРШИЙ- ОБИРАЄМО ПРОФІЛЬНУ СИСТЕМУ

Враховуючи тип приміщення (квартира, будинок, нежитлове приміщення чи балкон) і клімат Вашого регіону. Для цього скористайтесь оглядом віконних систем REHAU з детальним описом їх технічних характеристик і рекомендацій по застосуванню.

Euro-Design 60

1. Системи для приміщень без особливих вимог по теплоізоляції, для засклення балконів та лоджій

Euro-Design 70, Brillant-Design

2. Системи для житлових приміщень в I-й температурній зоні.

REHAU Synego, REHAU Geneo

3. Системи для приватних будинків та квартир, обладнаних індивідуальними лічильниками тепла.

Варто пам’ятати!

За сучасними нормами ДСТУ для засклення приміщень, що опалюються, в І-й температурній зоні України (тобто на більшій частині території) коефіцієнт опору теплопередачі вікна має становити не менше 0,75 м²К/Вт. Цьому показнику відповідають вікна з 5-6 камерних профілів з монтажною глибиною 70-80 мм (наприклад, системи REHAU EURO-Design 70, REHAU Brillant-Design, REHAU SYNEGO та REHAU GENEO).

В ІІ-й температурній зоні (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Закарпатська обл. та АР Крим) коефіцієнт опору теплопередачі віконних конструкцій може становити 0,65 м²К/Вт. Такий показник можна отримати з профільними системами REHAU Euro-Design 60 та енергозберігаючим склопакетом.

КРОК ДРУГИЙ- ОБИРАЄМО СКЛОПАКЕТ

Вибираючи склопакет, зокрема зверніть увагу на основні фактори, що впливають на його теплоізоляційні властивості: кількість камер, відстань між шарами скла, наявність енергозберігаючого (низько емісійного) напилення на поверхні скла та заповнення камер інертним газом (аргоном, криптоном або їхньою суміщу).

Двокамерний і однокамерний склопакет: Двокамерний склопакет складається з трьох шиб і двух дистанцій між ними які утворюють дві камери від чого і назва двох камерний. Однокамерний склопакет складається з двух шиб і однієї дистанції між ними, тобто однокамерний.

Варто пам’ятати!

За нормами ДСТУ на більшій території України в приміщеннях, що опалюються, рекомендовано застосовувати 2-камерні склопакети з щонайменш одним енергоефективним напиленням на склі і, бажано, заповнені інертним газом. Наявність інертного газу не вплине суттєво на вартість вікна, проте показники тепло заощадження зростуть на 15%. Також важливо пам’ятати, що склопакет та профіль мають відповідати одне одному по теплових характеристиках, тобто, чим ширше монтажна глибина профілю, тим теплішим має бути склопакет.

КРОК ТРЕТІЙ- ОБИРАЄМО ФУРНІТУРУ

Вибір фурнітури. Під час вибору фурнітури запитуйте продукцію європейських виробників (Австрія Maco. Німеччина G-U, Siegenia та  WINKHAUS) – така фурнітура безпроблемно функціонує багато років, навіть за умов інтенсивної експлуатації. Подбайте про декілька режимів відкривання (поворотний, відкидний, мікро провітрювання, мікро ліфт, ступневий нахил) – це дозволить підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні за будь-якої пору року. Якщо ж у Вас підвищенні вимоги до функціоналу вікна, запитуйте у менеджера про додаткові можливості (приховані завіси, проти зламна фурнітура, ручка із замком та ін.)

З вибором фурнітури Вам також допоможуть поради експертів нашої компанії, які докладно розкажуть про вимоги вітчизняних будівельних норм, існуючі температурні зони, способи визначення оригінальності профілю та ін. 

Відкривання вікон

Потрібно ще визначитись які вікна будуть відчинятись і як. Вікна можуть тільки відчинятись на ліву чи праву сторону, можуть відчинятись і ухилятись, та тільки ухилятись (зазвичай таке роблять на фрамузі), можуть бути глухими але треба вважати так щоб за таким вікном було зручно доглядати. Також вікна можуть бути розсувними.

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ- ПРАВИЛЬНИЙ МОНТАЖ

Оберіть монтаж вікон за ДСТУ. Зокрема, мова йде про ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 Розділ 6.8 Ізоляція примикань віконних і дверних блоків до стін будинків, ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 Розділ 7. Правила виконання робіт при облаштуванні вікон та дверей. На жаль, в Україні небагато вікон встановлюється з повним дотриманням технології. Це стається через економію на якісних професійних матеріалах та відмову від кваліфікованих спеціалістів, робота яких коштує дорожче. В результаті страждає покупець, адже таке «заощадження» може легко звести нанівець всі переваги якісного вікна.

Варто пам’ятати!

При правильному монтажі вікна дуже важливо захистити монтажний шов спеціальними ізоляційними матеріалами. Пароізоляція захищає піно утеплювач зсередини приміщення, а гідроізоляція – ззовні від потрапляння вологи. Якщо не використати цей захист, піна буде набирати вологу, яка під час замерзання руйнуватиме структуру утеплювача, в результаті чого монтажний шов буде пропускати холод, а з часом з’явиться пліснява та грибок на відкосах.

Правильний монтаж- запорука якості з вікнами REHAU

Неважливо, оновлюєте Ви інтер'єр своєї квартири, робите перепланування в офісі або зводите заміський будинок - продукція Рехау і наш сервіс вирішать всі проблеми і зроблять ремонт швидким і якісним.

Замір та встановлення вікон з профілю REHAU

Наші фахівці підготують індивідуальну схему співпраці для кожного клієнта. Наші фахівці будуть супроводжувати Вас на кожному етапі. Починаючи з вибору вікон, виміру, монтажу та до вивезення сміття з Вашої квартири, а також протягом 7 гарантійних років - ми завжди будемо поруч.

Ми користуємося фурнітурою тільки перевірених постачальників – німецьких та австрійських компаній, прекрасно підходять до вікон Рехау. Офіційний сайт цих компаній підтвердить високу якість і надійність продукції.

Як замовити вікна?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель вікна з профіль Рехау для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом віконних профілів, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 12 років.

Як замовити вікна
 • Що робити якщо у Вас виникнуть питання?
  Що робити якщо, Ви хочете уточнити особливості тієї, чи іншої системи або зробити розрахунок вартості?
  Що робити якщо вам потрібно провести вимірювання?
  Наша служба підтримки працює з 09:00 до 18:00 в робочі дні, в суботу з 10:00 до 15:00.
  Ми завжди готові відповісти на всі питання по оформленню замовлення і відправити до Вас фахівця.
  І не залишимо Вас, поки Ви не вирішите свої завдання повністю.

 • Компанія "Віконний дизайн"
  м. Львів вул. Антоновича 138 Б
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  +38(097)-871-31-80
  +38(073)-174-75-58

  https://rizont.com.ua