Skip to main content

REHAU Euro-Design 70

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерною будовою та монтажною глибиною від 70 мм.

      Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.

      До того ж вони задовольняють найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер'єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Стандартне рішення для вікон з профілю REHAU

REHAU Euro-Design 70

Вікна з профілю REHAU Euro-Design 70 / Ecosol-Design 70

Rehau Euro-Design 70 - це прекрасне рішення для засклення приватних будинків, квартир, балконів. Завдяки прекрасним тепловим характеристикам вікна з п'яти-камерного профілю REHAU здатні значно знизити енерговитрати, а також стати надійним захистом від вуличного шуму. Великою перевагою є можливість встановити в вікна з профілю REHAU 70 двокамерний склопакет шириною до 41 мм, що значно підвищить показники тепло- і звукоізоляції

Будь-яка архітектурна завдання, поставлене при склінні будівлі металопластиковими вікнами може бути з успіхом вирішена, якщо замовити вікна з профілю REHAU 70. Це можуть бути вікна великих розмірів, нестандартної форми, в ламінації під структуру дерева або пофарбовані в будь-який колір.

REHAU Euro-Design 70 / Ecosol-Design 70

Широкі архітектурні можливості

Завдяки широкому вибору додаткових профілів система REHAU Euro-Design 70 дозволяє реалізувати різноманітні архітектурні рішення, головними характеристиками яких залишаються якість та економічність. З інтеграцією системи Ecosol-Design 70 в систему Euro-Design тепер Ви можете обрати стулку стандартної висоти (60 мм) чи зменшеної (54 мм), яка забезпечить кращу інсоляцію приміщення.

Система кольорових рішень REHAU відкриває додаткові можливості: з поміж понад 40 варіантів декорів та 220 кольорів Ви можете обрати свій улюблений або ж оздобити вікна за допомогою алюмінієвих накладок.


Технічні характеристики профільної системи REHAU Euro-Design 70
Конструктивна глибина

70 мм

Кількість камер

5 камер

Максимальна товщина склопакету

до 41 мм

Товщина пакету профілів (рама+стулка)

стандарт = 116 мм, звужена = 110 мм

Коефіцієнт теплопередачі*

Uf = 1,3 Вт/м²K 

Коефіцієнт опору теплопередачі**

Rf = 0,8 м²K/Вт

Звукоізоляція*

до Rw,P = 43 дБ

Зламобезпека

до класу 2 (ENV 1627)

Повітропроникність

клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність

до клау 9A згідно з EN 12208

Ущільнення

EPDM

Кількість контурів

2 контури ущільнення притвору

 * Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim. 
** Коефіцієнт опору теплопередачіі отримано за результатами протоколу випробувань № 162с від 12.07.2013р.


Переваги

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з терм модернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерною будовою та монтажною глибиною від 70 мм.

Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.

 До того ж вони задовольняють найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер'єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Сертифікат відповідності на профільну систему REHAU Euro-Design 70 (Віттмунд)

12.11.2018

Сертифікат відповідності на профільну систему REHAU Euro-Design 70 (Шрем)

12.11.2018

Як замовити вікна?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель вікна з профіль Рехау для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом віконних профілів, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 12 років.

Як замовити вікна
 • Що робити якщо у Вас виникнуть питання?
  Що робити якщо, Ви хочете уточнити особливості тієї, чи іншої системи або зробити розрахунок вартості?
  Що робити якщо вам потрібно провести вимірювання?
  Наша служба підтримки працює з 09:00 до 18:00 в робочі дні, в суботу з 10:00 до 15:00.
  Ми завжди готові відповісти на всі питання по оформленню замовлення і відправити до Вас фахівця.
  І не залишимо Вас, поки Ви не вирішите свої завдання повністю.

 • Компанія "Віконний дизайн"
  м. Львів вул. Антоновича 138 Б
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  +38(097)-871-31-80
  +38(073)-174-75-58

  https://rizont.com.ua