Skip to main content

Підвіконня від компанії "Віконний дизайн"

Яке підвіконня обрати – в пошуку непростого рішення!

Який підвіконня вибрати, які види підвіконь існують, і якими якостями вони володіють? На ці та інші питання Ви отримаєте відповіді на нашому сайті.

Компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконня у Львові. Підвіконня преміум класу: з каменю Агломармур; з дерева Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: Данке Стандарт (STANDARD), Кристалі (Crystalit), Пластоліт (Plastolit) також пропонуємо дешеві підвіконня з  пластику:  Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт (KRAFT). Кожне з представлених нами підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями.

Підвіконня є невід’ємним аксесуаром будинку, виконує функції: полички для квіті, підставки для книг, місцем для сидіння, відпочинку обмежуються у використанні лише уявою, саме тому компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконників з каменю, дерева, пластику понад 100 різних кольорів та декорів.

 У нас знайдете підвіконня всіх цінових категорій: преміум клас: з каменю - Агломармур; з дерева - Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику - (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: пластик - Данке Стандарт (STANDARD), Кристаліт (Crystalit), Пластоліт (Plastolit), також дешеві підвіконня економ класу з  пластику:  Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт  (KRAFT), Ріф (Rif). Кожне з представлених підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями, недоліками та перевагами.

Важливо. Підвіконня - це обов'язковий елемент конструкції віконного блоку, що впливає на тепло заощадження, красиве і стильне доповнення інтер'єру приміщення, функціональна деталь, що забезпечує додаткову площу. Підвіконня бувають двох типів - повнотілі (мармурові, гранітні, з ДСП, масиву дерева і т.п.) і екструдовані (екструдований ПВХ з різноманітними покриттями). Щоб дізнатись детальніше телефонуйте або читайте у нас на сайті про те чи інше підвіконня. По збереженню тепла кращі повнотілі підвіконня камінь та дерево пластикові (екструдовані) у цьому плані дещо поступається.

1.Термін виготовлення:

Пластикові 1-2  робочих дня. Верзаліт (Werzalit) 3 робочих дні. Топаліт (Topalit) 5 робочих днів. Кам’яні підвіконня (Агломармур) 1-3 тижні в залежності від складності та інших умов (уточняти в офісі).

2.Як замовити?

2.1 Дистанційний варіант: Ви- відправляєте на пошту розміри та назву підвіконня який вас цікавить. Ми- називаємо ціну по вашому об’єму робіт. Ви- скидаєте аванс 70%. Ми- виконуємо замовлення в обговорений термін. Ви- забираєте підвіконня зі складу чи ми доставляємо його вам, ви доплачуєте залишок та ми надаємо вам гарантійні документи.

2.2 Фактичний варіант: Ви телефонуєте чи завітали до нас. Згідно з ваших розмірів ми робимо прорахунок (при потребі відправляємо замірника). Підписуємо контракт ви сплачуєте аванс. Ми виконуємо замовлення - ви сплачуєте залишкову суму.

Загальні рекомендації при виборі підвіконня:

Зазвичай підвіконня запускається у відкос 3-4см. Підвіконня не має повністю перекривати батарею, щоб не порушувався мікроклімат і запобігти появі конденсату на вікні.

Теплоізоляція підвіконня: 1 місце камінь (з рахунок високої щільності матеріалу), 2 місце дерево (з рахунок відносно високої щільності матеріалу) і на 3 місці пластикові підвіконня.

За більш детальною інформацію звертайтесь до наших фахівців. Обираєте надійні підвіконники з компанією «Віконний дизайн»

Топаліт
Австрія
Верзаліт
Німеччина
Мюллер
Німеччина
Данке
Україна

Кристаліт
Латвія
Пластоліт
Україна
Ріф
Україна
Крафт
Україна

Знижки на підвіконня WERZALIT 20%

Днів
:
Годин
:
Хвилин
:
Секунд

Поспішай не зволікай!