Підвіконня Верзаліт

Компанія Різонт у Львові пропонує елітне німецьке дерев’яне підвіконня Верзаліт (Werzalit), підвіконня вироблені у Німеччині, німецька якість по комфортних цінах.

Фізичні характеристики:

70% добірної деревини твердих порід, 30% меламінові смоли - ці елементи перемішуються  під великим тиском та температурою пресуються, покриття  меламінове 6 шарів кожен шар послідовно впресований в монолітну основу, таким чином утворюється монолітне підвіконня!

Не спучується, не вигоряє!

Витримує температурний шок в +180, -60С!

Підвіконня стійке до механічних пошкоджень, ви буквально можете гасити цигарку об нього!

Не боїться агресивних речовин у миючих засобах, мити можна будь якими речовинами які призначені для цього!

Водостійкий, при повному занурені під воду на тиждень підвіконня розшириться на 1%, коли осушиться поверне собі первинну форму.

Прекрасно обробляється у нашої компанії є можливість монтувати підвіконня під кутом без з’єднувача де практично відсутній стик 1-2мм.

Дуже міцний, може використовуватись як терасна підлога.

Забезпечує прекрасну теплоізоляцію, оскільки має високу щільність.

25 років гарантії.

Одне з найкращих підвіконь у світі і таким ввижається уже понад 60 років.

Бажаєте справді якісне підвіконня, де ціна відповідає якості а якість підвіконня німецька обертайте Верзаліт (Werzalit), краще з компанією Різонт!

Гарантія на підвіконня Верзаліт більше 25 років

Підвіконня Верзаліт
Підвіконня Верзаліт
Підвіконня Верзаліт
Підвіконня Верзаліт
Стильно та зручно

Якісні німецькі підвіконня Верзаліт Werzalit

Підвіконня Werzalit гармонійно поєднуються як з пластиковими, так і з дерев'яними вікнами.

Підвіконня від німецької компанії Werzalit творять справжні дива.

Неважливо, чи йде будівництво нової споруди або реконструкція старого, з точки зору будівельників, підвіконня повинен відповідати найвибагливішим будівельним стандартам і архітектурним вимогам. Підвіконня Werzalit виробляються за запатентованою у всьому світі технології і відповідають найвищим технологічним і естетичним вимогам у відповідності до європейських та світових стандартів.

Результат - незмінна якість підвіконь Werzalit, що володіють унікальними функціональними перевагами. Практично всім виробникам вікон добре відомі підвіконня Werzalit, успішно зарекомендували себе на українському і світовому ринках. Цей товар незмінно користується підвищеним попитом. Чому?

Гармонія практичності і естетики

Популярність підвіконь Werzalit гарантує, перш за все, на їх виняткових якостях, таких, як вологостійкість, міцність на вигин, стійкість до механічних пошкоджень і простота в догляді. Крім того, це ще й суттєвий елемент архітектури при внутрішній обробці приміщень. Елегантний вигляд підвіконь подібний «родзинку» в інтер'єрі. Він істотно впливає на загальний вигляд всього приміщення і блискуче витримує найвищі естетичні та ергономічні запити. До того ж численні і незмінно красиві декори легко забезпечать будь-яке нестандартне рішення для вашого вікна.

Додайте ще до цих переваг багаторічну гарантію: 25 РОКІВ

Werzalit - завжди нестандартне рішення Підвіконня Werzalit зручний в обробці: можна розкроювати звичайними інструментами, які застосовуються в столярній справі або при виготовленні вікон. Підвіконня легко монтується, підганяється за розміром, комбінується, забезпечуючи будь-яке нестандартне рішення. Крім зручного розпилу звичайного розміру 6000 мм, замовники отримують ще й бічні накладки з товстошарового ламінату або декоративну пластикову накладку. З ними прекрасний вид збоку гарантований. Тим, хто все ще сумнівається у виборі, досить трохи поміркувати про явні мінуси різних підвіконь. Наприклад, за дерев'яними потрібно періодично доглядати, фарбувати, вони горять, схильні до дії вологи, гниття і вразливі до мікроорганізмів, з часом змінюють свою форму. Пластикові підвіконня можуть виділяти токсичні речовини і пасують перед механічними діями. Навряд чи в пошуках товару варто економити на здоров’ї і красі, адже в підсумку можна сильно продешевити. Підвіконня від німецької компанії Werzalit не бояться кислоти та вапна, не містять шкідливих організму фенолів і формальдегідів, стійкі до стирання і світла і містять добавки проти гниття і старіння. Просто протріть таке підвіконня від пилу - і він як і раніше новий. Ваше рішення встановити підвіконня Werzalit окупиться довговічністю, невибагливістю і простотою в догляді. Підвіконня гарантовано відповідає німецькій якості від Werzalit - Ваш правильний і усвідомлений вибір.

Верзаліт

Стильно та сучасно

Підвіконня Верзаліт
Підвіконня Верзаліт

пошук по сайту