Підвіконня Верзаліт

Компанія Віконний дизайн у Львові пропонує елітне німецьке дерев’яне підвіконня Верзаліт (Werzalit), підвіконня вироблені у Німеччині, німецька якість по комфортних цінах.

Фізичні характеристики:

70% добірної деревини твердих порід, 30% меламінові смоли - ці елементи перемішуються  під великим тиском та температурою пресуються, покриття  меламінове 6 шарів кожен шар послідовно впресований в монолітну основу, таким чином утворюється монолітне підвіконня!

Не спучується, не вигоряє!

Витримує температурний шок в +180, -60С!

Підвіконня стійке до механічних пошкоджень, ви буквально можете гасити цигарку об нього!

Не боїться агресивних речовин у миючих засобах, мити можна будь якими речовинами які призначені для цього!

Водостійкий, при повному занурені під воду на тиждень підвіконня розшириться на 1%, коли осушиться поверне собі первинну форму.

Прекрасно обробляється у нашої компанії є можливість монтувати підвіконня під кутом без з’єднувача де практично відсутній стик 1-2мм.

Дуже міцний, може використовуватись як терасна підлога.

Забезпечує прекрасну теплоізоляцію, оскільки має високу щільність.

25 років гарантії.

Одне з найкращих підвіконь у світі і таким ввижається уже понад 60 років.

Бажаєте справді якісне підвіконня, де ціна відповідає якості а якість підвіконня німецька обертайте Верзаліт (Werzalit), краще з компанією Віконний дизайн

Гарантія на підвіконня Верзаліт більше 25 років

Підвіконня Верзаліт
Підвіконня Верзаліт
Підвіконня Верзаліт
Підвіконня Верзаліт
Стильно та зручно

Якісні німецькі підвіконня Верзаліт Werzalit

Підвіконня Werzalit гармонійно поєднуються як з пластиковими, так і з дерев'яними вікнами.

Підвіконня від німецької компанії Werzalit творять справжні дива.

Неважливо, чи йде будівництво нової споруди або реконструкція старого, з точки зору будівельників, підвіконня повинен відповідати найвибагливішим будівельним стандартам і архітектурним вимогам. Підвіконня Werzalit виробляються за запатентованою у всьому світі технології і відповідають найвищим технологічним і естетичним вимогам у відповідності до європейських та світових стандартів.

Результат - незмінна якість підвіконь Werzalit, що володіють унікальними функціональними перевагами. Практично всім виробникам вікон добре відомі підвіконня Werzalit, успішно зарекомендували себе на українському і світовому ринках. Цей товар незмінно користується підвищеним попитом. Чому?

Гармонія практичності і естетики

Популярність підвіконь Werzalit гарантує, перш за все, на їх виняткових якостях, таких, як вологостійкість, міцність на вигин, стійкість до механічних пошкоджень і простота в догляді. Крім того, це ще й суттєвий елемент архітектури при внутрішній обробці приміщень. Елегантний вигляд підвіконь подібний «родзинку» в інтер'єрі. Він істотно впливає на загальний вигляд всього приміщення і блискуче витримує найвищі естетичні та ергономічні запити. До того ж численні і незмінно красиві декори легко забезпечать будь-яке нестандартне рішення для вашого вікна.

Додайте ще до цих переваг багаторічну гарантію: 25 РОКІВ

Werzalit - завжди нестандартне рішення Підвіконня Werzalit зручний в обробці: можна розкроювати звичайними інструментами, які застосовуються в столярній справі або при виготовленні вікон. Підвіконня легко монтується, підганяється за розміром, комбінується, забезпечуючи будь-яке нестандартне рішення. Крім зручного розпилу звичайного розміру 6000 мм, замовники отримують ще й бічні накладки з товстошарового ламінату або декоративну пластикову накладку. З ними прекрасний вид збоку гарантований. Тим, хто все ще сумнівається у виборі, досить трохи поміркувати про явні мінуси різних підвіконь. Наприклад, за дерев'яними потрібно періодично доглядати, фарбувати, вони горять, схильні до дії вологи, гниття і вразливі до мікроорганізмів, з часом змінюють свою форму. Пластикові підвіконня можуть виділяти токсичні речовини і пасують перед механічними діями. Навряд чи в пошуках товару варто економити на здоров’ї і красі, адже в підсумку можна сильно продешевити. Підвіконня від німецької компанії Werzalit не бояться кислоти та вапна, не містять шкідливих організму фенолів і формальдегідів, стійкі до стирання і світла і містять добавки проти гниття і старіння. Просто протріть таке підвіконня від пилу - і він як і раніше новий. Ваше рішення встановити підвіконня Werzalit окупиться довговічністю, невибагливістю і простотою в догляді. Підвіконня гарантовано відповідає німецькій якості від Werzalit - Ваш правильний і усвідомлений вибір.

Верзаліт

Стильно та сучасно

Підвіконня Верзаліт
Підвіконня Верзаліт