Skip to main content

REHAU GENEO

Система Geneo від Rehau є революцією в області енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції. Основною відмінністю профілю Geneo від всіх інших віконних профільних систем є те, що в структурі пластика знаходяться армуючі волокна (інноваційний матеріал на основі фіброволокна - RAUFIPRO). Для порівняння даний матеріал широко застосовується в авіабудуванні і конструюванні болідів "Формули-1". Вікна Rehau Geneo - це вершина інженерної думки, яка завершує лінійку віконних профілів Rehau. Являє собою поєднання рішень втілив все найкраще і передове; виражена в можливості виготовлення віконних конструкцій без застосування армування в більшості стандартних конструкцій завдяки стійкій структурі стінок профілю. За рахунок відсутності армування конструкція відносно легша.

Крім цього, інженери компанії вирішили зробити акцент на трьох контурах ущільнення, що дозволило досягти більш високих показників в лабораторних випробуваннях по частині тепло збереження і шумозаглушення.

Преміум клас вікон з профілю REHAU

REHAU GENEO

REHAU GENEO PHZ

Віконна система REHAU GENEO PHZ стала наступною розробкою системи GENEО, яка сертифікована за стандартами passive-house та рекомендована для використання в будинках з пасивним опаленням.*

Завдяки використанню термомодулів та спеціально вмонтованого середнього ущільнення, система REHAU GENEO PHZ стає одним з най інновативніших та найкращих енергоефективних рішень для віконного ринку України.

* Для опалення будівлі вистачає пасивного використання сонячного випромінювання, що надходить через вікна, а також віддачі тепла від побутових приладів та самих мешканців. Це стає можливим завдяки значному скороченню теплових втрат споруди.

REHAU GENEO PHZ

Переваги REHAU GENEO PHZ

Рівень теплоізоляції

Система сертифікована для використання в будинках з пасивним опаленням. Показники енергоефективності комбінації профілів системи REHAU GENEO PHZ знаходяться на неймовірному для подібних рішень рівні – 0,77-0,78 м2К/Вт.

Серцевина профілю RAU-FIPRO

Надзвичайна міцність без додаткових містків холоду. Можливість відмовитися від додаткового металевого армування у 90% випадків. Дозволяє виконувати засклення пройомів розміром 10 м х 2,7 м. Варто зауважити, що розмір стулки може досягати 3м х 2,7м (ВхН), а маса сягати до 400 кг.

Висока звукоізоляція до 46 дБ

Вікна REHAU GENEO PHZ дозволять Вам насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном автомагістраль.

Середнє ущільнення

Три контури ущільнення з вулканізованими кутами забезпечують відмінні ізоляційні властивості вікон. Високо еластичний та стійкий до навантажень матеріал RAU-PREN гарантує тривалий термін експлуатації, захист від протягів, пилу, води та тепловтрат. А це особливо важливо, коли поруч є діти.

Висока інвестиційна привабливість

Досягається завдяки дотриманню стандартів з економії енергії EnEV і, як наслідок, довгостроковому збереженню вартості Вашої нерухомості.

Характеристики REHAU GENEO PHZ
Конструктивна глибина

86 мм

Кількість камер

6 камер

Максимальна товщина склопакету

до 53 мм

Товщина пакету профілів (рама+стулка)

стандарт = 115 мм

Коефіцієнт теплопередачі*

Uf =0,77-0,78 Вт/м²K

Коефіцієнт опору теплопередачі**

Rf =1,29-1,28 м²K/Вт

Звукоізоляція*

без сталевого армування до Rw,P = 47 дБ (зі склом Rw,P= 50 дБ)

Зламобезпека

до класу RC3, до класу RC2 без сталевого армування

Повітропроникність

клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність

до клау 9A згідно з EN 12208

Ущільнення

RAU-PREN

Кількість контурів

3 контури ущільнення

*  Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim.

** Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано розрахунковим шляхом як величину, зворотно пропорційну до Uf.


REHAU GENEO

Різноманіття колірних рішень

Надійний захист від протягів, пилу і води завдяки трьом контурам ущільнення

Двох камерний склопакет товщиною до 53 мм.

6 камерний профіль, товщиною 86 мм.

Серцевина профілю RAU-FIPRO

Застосування REHAU GENEO PHZ

Ідеально підходить для будинків з низьким споживанням енергії та для заміни вікон в приміщеннях з індивідуальною системою опалення або обладнаних лічильниками тепла.

Відповідає стандартам будинків з пасивним опаленням (passive house).

Рекомендована для виготовлення вікон складної геометричної форми, яку неможливо армувати, зберігаючи при цьому повноцінний функціонал конструкції.

Дизайн

Поверхня High Definition Finishing (HDF): Блискучий вигляд, легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. Скошений дизайн стулки, висота непрозорої частини профілю 155 мм. забезпечує оптимальне світло пропускання.

Необмежені дизайнерські можливості: З REHAU GENEO PHZ можна втілити необмежені архітектурні рішення – вперше з повністю армованого профілю можна виготовити круглі, трикутні, трапецієвидні вікна. Доступні різноманітні кольорові рішення: кашування, лакування, алюмінієві накладки.

REHAU

Сертифікат відповідності на профільну систему REHAU Geneo

12.11.2018

Як замовити вікна?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель вікна з профіль Рехау для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом віконних профілів, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 12 років.

Як замовити вікна
 • Що робити якщо у Вас виникнуть питання?
  Що робити якщо, Ви хочете уточнити особливості тієї, чи іншої системи або зробити розрахунок вартості?
  Що робити якщо вам потрібно провести вимірювання?
  Наша служба підтримки працює з 09:00 до 18:00 в робочі дні, в суботу з 10:00 до 15:00.
  Ми завжди готові відповісти на всі питання по оформленню замовлення і відправити до Вас фахівця.
  І не залишимо Вас, поки Ви не вирішите свої завдання повністю.

 • Компанія "Віконний дизайн"
  м. Львів вул. Антоновича 138 Б
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  +38(097)-871-31-80
  +38(073)-174-75-58

  https://rizont.com.ua