Skip to main content

Тканинні ролети (рулонні штори)

Тканинні ролети (рулонні штори) – це сучасна альтернатива звичайним шторам, що забезпечує належний рівень захисту від сонячних променів ( від мінімального до повного затінення – тканинні ролети Блекаут) стильний та оригінальний дизайн ролет підкреслить ваш інтер’єр, обраний вами стиль. Компанія «Віконний дизайн» представляє лише якісні тканинні ролети європейського виробництва фірми Вегас (Vegas) та Беста (Besta). Механізм дуже простий у використанні,  складаються з тканинного полотна, що намотується на вал. За допомогою системи управління регулюється висота тканини та закрита площа скла нею. Тканинні ролети як аксесуар для захисту від сонячного проміння наберають широкої популярності. На сьогодні це чи не найактуальніший варіант оформлення вікон.

Переваги наших ролет:

Індивідуальний підбір комплектації- що дає можливість підібрати модель саме під ваше вікно. Виготовляються під індивідуальні розміри, понад 500 кольорів та відтінків забезпечує якісну реалізацію вашого дизайнерського бачення.Надійні та довговічні використовується первинний матеріал, гарантія на: Vegas – 5 років, Besta – 1 рік.Практичні у використанні, мають пило відштовхуюче покриття, не вигоряють від прямих сонячних променів.Екологічно безпечні, антисептичні (не викликають алергії) наявна сертифікація.Зручні у догляді їх можна протирати сухою щіткою, порохотягом, вологою ганчіркою.Можливість встановлення автоматичного управління за допомогою пульта, при потребі з інтеграції в систему «Розумний Дім».На тканинному полотні можна нанести практично будь який малюнок чи пейзаж також індивідуальна розробка дизайну фотодруку. Співвідношення ціни якості.

Тканинні ролети бувають двох типів:

Відкритого типу

тканинні ролети, рулонні штори

Тканинні ролети відкритого типу Беста (Польща) якісний та надійний елемент для декору вікон, що захистить ваші меблі від сонячного проміння, побут від сторонніх очей та стане чудовим доповненням дизайну.

Звичайні ролети, ролети блекаут (повне затемнення) та ролети скрін (навпаки мінімум затемнення)

Механізм дуже простий у використанні та надійний на призмі часу. Вал відкритий, направляючі відсутні, дешевша альтернатива тканинним ролета закритого типу, світло частково проникає боками, при ухиленні створки вікна тканинне полотно відхиляється від вікна - проте цього можна уникнути за допомогою жилки чи магніту, що кріпиться на кінцевій планці ролети.

Закритого типу

тканинні ролети, рулонні штори

Тканинні ролети закритого типу - це сучасний аксесуар декорування вікон, що виконує функції захисту від сонячного проміння, чужих очей та підкреслює загальну картину дизайну приміщення. Конструктивно механізм дуже простий- складається з валу, що закритий коробом на який намотується тканинне полотно. Полотно рухається по направляючих які прикріплені до штапика, вони не пропускають сонячне проміння з боків та не дозволяють полотну відхилятись від вікна при його нахилі. За допомогою шнура ви регулюєте висоту на якій знаходиться полотно відповідно частину яку закриває тканина в даний момент.

Якісні та надійні рулонні штори Беста та Вегас (Польща) в комплектації з європейськими тканинами (понад 300 кольорів та відтінків) забезпечують довговічний затишок і комфорт.

   Дизайнерські рішення

   Прозорість (світлопроникність) – слід розуміти що максимальне затінення у закритому вигляді виробу можна отримати від ролети закритого типу з відповідною тканиною (Блекаут -багатошарова), і максимальну світлопроникність у ролетах відкритого типу також у системі день-ніч з відповідними (прозорими) тканинами. По світлопроникності тканини поділяються на три типи по кількості світла, що проникає: звичайні 65-75%, dimout (димаут) 85% і blackout (блэкаут) повне затемнення.

   Прозорі тканини – дуже добре пропускають сонячне проміння що не розсіюється, завдяки цьому приміщення наповнюється приємним м’яким світлом, мінусом такої тканини є те що вона пропускає багато тепла – як наслідок може бути жарко.

   Напівпрозорі dimoutі – частково пропускають сонячне проміння та гарно відбивають тепло, що забезпечить комфортний мікроклімат.

   Багатошарові тканини так званий Блекаут (Blackout)- це тканина що складається з декількох шарів та прорезинена забезпечує повне затінення, зручно для спальні, лабораторій, приміщень з максимальним рівнем затінення.

   Інколи тканинні ролети використовують для розділення приміщень, оскільки розміри ролети можуть бути до до 4м по ширині та 5м по висоті – це дає можливість створення компактної перегородки у будь який момент коли це необхідно!

   Тканинні ролети з фотодруком – є універсальною можливістю створення у вікні любимого пейзажу: гір, рік, океану чи створення казки у дитячій з любимим персонажем, все що для цього потрібно фото, картинка високої якості або ескіз у випадку власної розробки який ми нанесемо на тканину яку ви оберете.

    Сонце - кращий друг людини, але іноді від нього хочеться сховатися. Сонячне світло, потрапляючи в приміщення, не дуже добре впливає на оббивку меблів та підлогу. А в спекотні дні яскраве світло значно підвищує температуру.

    • Що робити якщо у Вас виникнуть питання?
     Що робити якщо, Ви хочете уточнити особливості тієї, чи іншої системи або зробити розрахунок вартості?
     Що робити якщо вам потрібно провести вимірювання?
     Наша служба підтримки працює з 09:00 до 18:00 в робочі дні, в суботу з 10:00 до 15:00.
     Ми завжди готові відповісти на всі питання по оформленню замовлення і відправити до Вас фахівця.
     І не залишимо Вас, поки Ви не вирішите свої завдання повністю.

    • Компанія "Віконний дизайн"
     м. Львів вул. Антоновича 138 Б
     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     +38(097)-871-31-80
     +38(073)-174-75-58

     https://rizont.com.ua