Skip to main content

Жалюзі - функціональний, красивий і практичний спосіб оформлення вікон.

Жалюзі з'явилися дуже давно. Колись східні чоловіки закривали вікна своїх будинків дерев'яними смужками. Вони дозволяли сонячному світлу проходити в приміщення, приховуючи при цьому від сторонніх очей те, що відбувається всередині. Так чоловіки оберігали гідність своїх дружин, що не носять в будинку паранджу. Саме тому слово «jalousie» означає «ревнощі».

У цій статті ми розглянемо всі види жалюзі, існуючі на сучасному ринку і допоможемо вам визначитися з їх вибором.

Вибір жалюзі

Сучасні жалюзі представляють собою набір ламелей, що приходять в рух завдяки механічному або електричному способу управління. У першому випадку використовуються шнурки або ланцюжки та палички. У другому - електропривід. Цей варіант особливо зручний при високому розташуванні вікон.

 • ПРАКТИЧНІСТЬ

  Жалюзі невибагливі в догляді, на відміну від тканинних штор, які потребують регулярного прання. Саме тому такі конструкції використовуються практично у всіх офісних приміщеннях. Крім того, звичайні штори не можуть повністю ізолювати приміщення від проникнення сонячних променів. А ось окремі види жалюзі цілком на це здатні.

  Така перевага особливо важлива при перегляді фільмів, презентацій та інших заходів, що вимагають абсолютної темряви. Стане в нагоді воно і під час денного сну.

 • ЗРУЧНІСТЬ

  Дуже легкі в управлінні а конструкції з електронним управлінням дозволяють регулювати інтенсивність денного освітлення одним натисканням кнопки.

 • СТИЛЬ

  Різноманіття варіантів жалюзі дозволяє їм гармонійно вписуватися в інтер'єр, не вибиваючись із загальної обстановки. Такий вид оформлення вікон доречний не тільки в офісі. Сьогодні жалюзі все частіше використовуються і в сучасних домашніх інтер'єрах. Ви можете вибрати будь-яке колірне рішення, здатне підкреслити обстановку приміщення. А варіант з фотодруком може ввести в інтер'єр особливу родзинку.

Існує кілька видів жалюзі, що розрізняються розташуванням ламелей, методом кріплення і функціональними особливостями.

Горизонтальні жалюзі

Цей вид вважається класичним і найпопулярнішим. Основою конструкції тут є планки, розташовані горизонтально. Елементи об'єднуються між собою деталлю, підвішеною до карнизу. У рух їх приводять шнурки, простягнуті крізь отвори, розташовані по краю пластин. Такі системи встановлюються на внутрішній стулці вікна. Можливий також варіант кріплення конструкції до стіни або стелі. На пластикове вікно можлива установка без свердління. Для цього застосовуються особливі кронштейни. Горизонтальні жалюзі можуть виконуватися з різних матеріалів. Колірна гамма також обширна. Особливістю горизонтальних конструкцій є ефект візуального розширення простору.

Горизонтальні жалюзі

Алюмінієві жалюзі

Жалюзі з алюмінію набули особливої популярності завдяки тому, що такі жалюзі добре тримають форму, істотно виграючи на тлі жалюзі з інших матеріалів. Терміново виготовимо алюмінієві жалюзі на замовлення. Горизонтальні жалюзі з алюмінію є недорогою, але популярною сонцезахисною системою. Її елементи виготовляють з легкого, міцного алюмінієвого сплаву з полімерним покриттям. Завдяки такій технології, вони поєднують високі експлуатаційні характеристики і естетичність з точки зору декору.

Жалюзі Венус

Горизонтальні жалюзі системи Venus - практичне та сучасне рішення для вашого інтер'єру. Конструкція горизонтальних жалюзі системи Venus відрізняється від конструкцій стандартних горизонтальних жалюзі та виконана із: плаского верхнього карнизу висотою 45мм; горизонтально розташованих різного кольору та фактури алюмінієвих ламелей завширшки 25/16мм, пов'язаних між собою спеціальною тасьмою; пластикового ланцюжка управління, за допомогою якого здійснюється підйом/опускання та поворот ламелей. Система Venus 25мм виготовляється за замовчуванням зі зміщеною пробивкою, що дозволяє створити ефект максимального затемнення. Унікальна система кріплення дозволяє робити монтаж жалюзі в максимальній близькості від склопакета. Даний вид жалюзі підійде для облаштування приміщень будь-якого призначення.

Жалюзі Венус

Дерев’яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі поєднують естетичність з практичністю і довговічністю. Важливе значення дерев'яних жалюзі в тому, що вони виготовлені з екологічно чистого матеріалу, тому благотворно діють не тільки на атмосферу приміщення, але і на здоров'я. Горизонтальні жалюзі з дерева виготовляються зі спеціальної натуральної деревини. Це одна з перших винайдених сонцезахисних систем. Вона перевірена століттями. Ці жалюзі відмінно впишуться в будь-який, найвишуканіший інтер'єр, особливо якщо в ньому є дерев'яні меблі. За рахунок спеціальної обробки і покриття лаком, дерев'яні жалюзі не вигоряють на сонці, їм не страшні пил і вода.

Бамбукові жалюзі

Горизонтальні жалюзі з бамбука доповнять інтер'єр приміщення оригінальним колоритом. За допомогою бамбукових жалюзі можна створити саму неповторну атмосферу: наповнити приміщення вишуканими інтонаціями східних мотивів, створити сміливі композиції інтер'єру. Бамбукові жалюзі є одним з підвидів дерев'яних сонцезахисних конструкцій. Оригінальний дизайн (бамбук) і можливість оформити приміщення в екзотичному стилі, зробили цей вид сонцезахисних систем дуже популярним. Найбільшим попитом серед відтінків стали природні кольори натурального дерева.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі представляють собою акуратний прямокутний карниз з механізмами, до якого кріпляться смужки тканини, шириною 89мм та 127мм, звані ламелями. Найпопулярніший матеріал вертикальних жалюзі - тканина, але також ламелі робляться з алюмінію, або пластика. Найбільш популярними вертикальними жалюзі вважаються ті, де використовуються тканини Blackout - саме вони затримують всі сонячні промені і повністю затемнюють приміщення.

Цей вид жалюзі відрізняється вертикальним розташуванням ламелей. Нижня частина об'єднується ланцюжком. Такі жалюзі виглядають особливо елегантно. Також вони візуально збільшують висоту приміщення. Конструкція закріплюється над отвором вікна. Можливо також кріплення системи на верхньому укосі або стелі. Для пластикових вікон такий вид оформлення використовується рідко. Це пов'язано з тим, що елементи системи розташовуються занадто близько до скла. Це ускладнює їх рух. Змінюючи кут розташування вертикальних пластин, можна плавно регулювати інтенсивність освітлення. Також вертикальні системи більш стійкі до утворення пилу.

Вертикальні жалюзі

8 переваг вертикальних жалюзі

Функціональність

Елегантна конструкція жалюзі площею до 20 кв.м. дозволяє оформляти великі віконні та дверні проєми.

Регулювання освітлення

При повному або частковому затемненні приміщень за допомогою повороту / переміщення ламелей.

Легке управління

Різні способи управління, можливість установки електричного управління.

Висока якість

Якісні комплектуючі матеріали, міцні механічні та електричні механізми управління.

Довговічність

Стійке до вигоряння барвисте покриття алюмінієвих і пластикових ламелей прослужить довгі роки. Вертикальні жалюзі легко миються, а тканинні ламелі можна навіть прати.

Швидкий монтаж

Легкий спосіб установки і демонтажу вертикальних жалюзі - доступна інструкція в допомогу.

Декоративність

Різноманітність матеріалів вертикальних ламелей: тканина, алюміній, пластик. Великий вибір тканин різної щільності і текстури. Широка палітра кольорів алюмінію і пластика.

Додаткові можливості

Вертикальні жалюзі з похилим карнизом, комбінування ламелей різної висоти і кольору, оформлення карниза з матеріалу ламелей.

Варіанти монтажу вертикальних жалюзі. Жалюзі даного типу призначені для монтажу зовні або всередині отворів.


До стелі

Монтаж жалюзі до стелі

До стіни

Монтаж жалюзі на кронштейни

Вигляд з боку

В проєм

Монтаж жалюзі в проєм

Вигляд з боку


Способи руху вертикальних ламелей жалюзі (Тип управління)


Способи руху вертикальних ламелей жалюзі

Від управління

До управління

Від центру

До центру

Переміщення здійснюється за допомогою мотузки з вантажем, а поворот ламелей - за допомогою ланцюжка управління.

Спеціальні моделі вертикальних жалюзі

Для нестандартних прорізів і стильних дизайнерських рішень.

Вертикальні жалюзі комбі двері і вікно

2 в 1 з прямим краєм

Для монтажу в отвори вікон складної форми або на блоки вікно / двері. Переміщення ламелей можливо від або до управління, в сторону з більшою висотою ламелей.

Вертикальні жалюзі комбі

2 в 1 зі скошеним краєм

Для монтажу в отвори вікон складної форми або на блоки вікно / двері. Переміщення ламелей можливо від або до управління, в сторону з більшою висотою ламелей.

Вертикальні жалюзі із скошеним краєм

Зі скошеним краєм

Для монтажу в отвори вікон з похилою нижньою частиною. Ламелі розташовуються на прямому карнизі, а їх нижні краї утворюють похилу ступінчасту лінію. Переміщення ламелей в сторону з більшою висотою.

Вертикальні жалюзі з похилим карнізом

Похилі

Модель з прямим карнизом, встановленим під кутом, що не перевищує 55 °, і ламелями різної висоти. Управління може розташовуватися в будь-якій частині карниза. Переміщення ламелей можливо тільки до краю з більшою висотою.

Як замовити жалюзі?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель жалюзі або тканинних ролет для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом тканин, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 24 місяців.

Як замовити жалюзі
 • Що робити якщо у Вас виникнуть питання?
  Що робити якщо, Ви хочете уточнити особливості тієї, чи іншої системи або зробити розрахунок вартості?
  Що робити якщо вам потрібно провести вимірювання?
  Наша служба підтримки працює з 09:00 до 18:00 в робочі дні, в суботу з 10:00 до 15:00.
  Ми завжди готові відповісти на всі питання по оформленню замовлення і відправити до Вас фахівця.
  І не залишимо Вас, поки Ви не вирішите свої завдання повністю.

 • Компанія "Віконний дизайн"
  м. Львів вул. Антоновича 138 Б
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  +38(097)-871-31-80
  +38(073)-174-75-58

  https://rizont.com.ua