Підвіконня Мюллер

Підвіконня Мюллер. Німецька якість. Premium клас.

Підвіконня Мюллер - відмінне рішення для тих, хто цінує практичні сучасні речі. Традиційно висока якість підвіконь Мюллер доповнюється новою колірною гамою декоративних покриттів ELESGO plus on Top®. Матеріал являє собою зносостійкий багатошаровий ламінат, який створюється з урахуванням сучасних споживчих вимог.

Підвіконня Мюллер

Переваги підвіконь Мюллер

Конструкція підвіконня розроблена спільно з фахівцями з Німеччини з метою отримання гармонійного і бездоганного зовнішнього вигляду при використанні різноманітних декорів. Колекція підвіконь Мюллер представлена 14 варіантами колірної гами, які зможуть ідеально підійти до будь-якого інтер'єру.

Підвіконня Мюллер виготовляється на німецькому обладнанні з використанням сировини і матеріалів, які поставляються з Німеччини. Якість підвіконь відповідає всім європейським стандартам.

Підвіконня Moller (Мюллер) виробляються вже більше 30 років. В їх основі лежать унікальні технології виготовлення основним методом екструзії дерево-пластикової компанії LIGNODUR ®, розроблена німецькою компанією Möller GbmH. За рахунок цієї комбінованої основи підвіконня Мюллер виходять міцною і одночасно екологічно чистою.

Стінки і ребра жорсткості підвіконь Мюллер в 1,5-2 рази товще, ніж у звичайних підвіконь. Крім того, підвіконня Мюллер володіють високими теплоізоляційними властивостями, а також витримують максимальні навантаження, не змінюючи своїх властивостей при впливі високих і низьких температур.

Чому вибір припав на підвіконня MOELLER?

Для бажаючих купити підвіконня, сучасний вітчизняний ринок пропонує досить великий вибір. Продукція компанії Мюллер зарекомендувала себе, як зразок найвищих показників якості. Підвіконня Мюллер практичні і надійні, в монтажі сумісні з віконними системами з будь-яких матеріалів, а за рахунок особливих пустот в матеріалі основи, відмінно справляються із захистом приміщення від холоду. Тільки підвіконня Мюллер витримують тиск 428 кг.

Особливості виробництва

В процесі виготовлення, основа шліфується на 0,2 мм для зняття непомітних поздовжніх жолобків, що існують в підвіконнях нижчого класу. "Ребер жорсткості" не видно! Потім наноситься двокомпонентний клей-розплав KLEIBERIT, який з'єднує акрилове покриття ELESGO Plus on top з матеріалом основи. Метод робить з'єднання абсолютно бездоганним. Тому підвіконня компанії повністю позбавлені проблем відшаровування навіть в таких проблемних приміщеннях, як ванні кімнати, криті басейни, лазні і сауни. Купити підвіконня Мюллер економічно вигідно, особливо, для дитячих кімнат і медичних установ. Вартість продукції Мюллер окупається забезпеченням безпеки і довговічністю служби продукції компанії / понад 40 років /. Гарантія: 3 роки.

Рішення для інтер’єру

Лінійка забарвлень підвіконь Мюллер пропонує безліч варіацій відтінків, здатних стати акцентом будь-якого інтер'єру. ELESGO Plus on top, здатне відтворити найскладніші поєднання палітри кольору і ідеально відтворити фактурні особливості натуральних матеріалів.

Вологостійкість і паро непроникність

Абсолютна вологостійкість і паростійкість забезпечують довгострокове безпроблемне використання підвіконня Moeller (Мюллер) без загрози розшарування і набухання від вологості або вогкості, як це, на жаль, відбувається наприклад, з підвіконнями з дешевого ДСП або неякісно обробленого дерева.

Не містить формальдегідів

Не містить формальдегідів і розчинників, тому в процесі експлуатації не виникає ніяких шкідливих виділень. Підвіконня Мюллер ідеально підходить для експлуатації в дитячих і медичний установах завдяки екологічної рецептурою і унікальним якісним характеристикам.

Термостійкість

Висока термостійкість дозволяє підвіконню Moeller (Мюллер) витримувати гарячі предмети, в тому числі і тліючу сигарету, хоча в цьому випадку все-таки краще використовувати призначену для сигарет попільничку.

Ексклюзивна конструкція

Ексклюзивна конструкція підвіконня Moeller (Мюллер) забезпечує необхідну для підвіконня міцність при експлуатації і дозволяє ставати на нього, наприклад, при митті вікон, не боячись, що підвіконня буде пошкоджений. Пустотілі камери конструкції плюс новий матеріал основи LIGNODUR® дозволяють досягати чудових показників теплозахисту. Багатошаровий ламінат ELESGO Plus on top® з технічних і декоративних властивостях в 2-3 рази перевершує покриття ПВХ-плівок на звичайних підвіконнях.

Стійкість до зношування й подряпин

Висока стійкість до зношування й подряпин поверхні легко дозволяє переміщати по підвіконню Moeller (Мюллер) квіткові горщики та інші предмети інтер'єру без шкоди для його поверхні.

Стійкість до ультрафіолету

Стійкість до ультрафіолету зберігає первинний вигляд підвіконня Moeller (Мюллер) десятиліттями. Тепличний ефект сонячних променів через віконне скло жодним чином не змінить ні колір, ні малюнок підвіконня Moeller (Мюллер).

Зовнішній вигляд

Підвіконня Мюллер відрізняє характерний зовнішній вигляд, а дотик до поверхні дає відчуття тепла з приємною бархатистістью. Догляд за підвіконнями Мюллер максимально простий і не вимагає використання чистячих засобів як звичайний підвіконня, який з кожним роком все складніше відчистити від забруднення, а його зовнішній вигляд при цьому залишає бажати кращого. Підвіконня Moeller не має таких проблем і десятиліттями, як і Ваше нове вікно, зберігає свою презентабельність. На поверхні підвіконь Мюллер відсутні пори, завдяки чому бактерії не скупчуються, а прибирання не доставляє клопоту.


Встановлювати підвіконня будь-якого кольору можна не тільки в квартирах і офісах, але і на промислових об'єктах, в школах, дитячих садах, лікарнях. Словом там, де потрібна підвищена безпека, екологічна чистота, простота догляду.