Ролокасети Classic і Economy

Ролокасети серій Classic і Economy

Група компаній «АЛЮТЕХ» пропонує ролети високої якості в різних цінових сегментах для будь-якої групи клієнтів. Це класичні ролокасети серії Classic і бюджетний варіант – ролокасети серії Economy. Обидві серії мають як загальні переваги, так і відмінні характеристики.

Що спільного між ролетами серій Classic і Economy?

 • Підвищені характеристики міцності

міцність ролокасетВикористання більш товстої стрічки для профілів (в Economy до 10%, в Classic до 33%), для захисних коробів (до 27%), більш товстих стінок стандартних напрямних шин (в Economy до 15%, в Classic до 25%) у порівнянні з окремими виробниками. Це гарантує високу стійкість до деформацій і підвищену міцність ролет при транспортуванні, установці і експлуатації.

 

 

 • Двошарове лакофарбове покриття

лакофарбове покриття ролокасетиЛакофарбове покриття ролокасетних профілів «АЛЮТЕХ» складається з двох шарів з роздільним випалюванням і має товщину ≈ 30 мкм, що ≈ рази товще одношарового покриття. Двошарове покриття витримує більше 5000 циклів підйому-опускання полотна без потертостей до металу. А це понад 10 років щоденної експлуатації.

 

 

 • Рівномірний піно заповнення полотна

рівномірне замінення полотна ролокасетиРівномірне піно заповнення профілів «АЛЮТЕХ» без пустот і порожнин, а також висока щільність піни (м'якої - 70-80 кг/м³, твердої - 318-322 кг/м³) забезпечує стійкість до деформацій і підвищену міцність полотна до вітрових і ударних навантажень. Використання профілів з більш щільною піною веде до збільшення розмірів закриваються отворів.

 

 

 • Широкий вибір технічних рішень

різноманітність ролетних системВеликий вибір технічних рішень дозволяє підібрати варіант для будівель будь-якого архітектурного стилю і підвищених вимог до комфорту. Це 5 типів коробів - 20°, 45°, круглі, напівкруглі, вбудовані («приховані»). Це суміщені ролети, ролети з вбудованою АМС. Це різні елементи підвісу полотна, що поліпшують експлуатаційні властивості ролет. Це інтелектуальні системи управління і безліч додаткових аксесуарів.

 

 

 • Постійний контроль якості

контроль якості ролокасет«АЛЮТЕХ» контролює понад 50 параметрів, застосовуючи більш 40 методів контролю якості продукції. Висока якість ролокасетних систем підтверджено сертифікатами і протоколами випробувань лабораторій міжнародних компаній і провідних науково-дослідних центрів Німеччини, Бельгії, Чехії, Росії, Білорусі. Постійний контроль якості гарантує тривалий термін служби виробів.

 

 


Чим відрізняються ролети серій Classic і Economy?

Ролокасети класік і економТовщина алюмінієвої профільної стрічки

 • Classic:    0,28-0,49 мм – на 25-30% товщі, ніж в серії Economy
 • Economy:    0,23-0,28 мм

Ролокасети Класік і ЕкономТовщина стінок шин                              

Ролокасети Класік і ЕкономВітрова стійкість

 • Classic: Ролети підходять для будь-яких вітрових районів по СНиП 2.01.07 з вітрової навантаженням до 850 Па (відповідає швидкості вітру до 135 км/ч) і закривають до 18% більші отвори, ніж серія Economy
 • Economy: Ролети закривають отвори до 15% менші, ніж серія Classic
 

Ролокасети Класік і ЕкономОднорідність кольору і колірна гамма

 • Classic: Колірна відмінність ∆Е* ˂ 1 невловимо людським оком Колірна гамма - більше 30 кольорів
 • Economy: Допустиме колірна відмінність ∆Е ˂ 1-1,5 може визначити тільки експерт Колірна гамма – 5 найбільш популярних кольорів

Ролокасети Класік і ЕкономВідповідність стандартам

 • Classic: Ролети сертифіковані на безпеку і вітрову стійкість по ГОСТ Р 52502-2012**, СТБ 51.2.03-2000, EN 13659 і відповідають більш ніж 20 національних та міжнародних стандартів
 • Economy: Ролети виготовляються відповідно до ТУ
 

* ∆Е – коефіцієнт колірного відмінності. Це основний критерій контролю якості кольору, який показує відміну кольору зразка-еталона і вибірково взятого зразки пофарбованої стрічки. Значення має бути ˂ 1.

Переваги ролет серій Classic і Economy для кінцевого покупця

Ролокасети Класік і ЕкономОптимальне співвідношення ціни і якості

Незважаючи на істотні переваги ролет серії Classic, ціна вище на 18-20% в порівнянні з серією Economy. Для типового котеджу різниця у вартості складе 150-200 євро (типовий котедж - 8-10 вікон). Покупець може вибрати найбільш оптимальне для нього рішення виходячи з потреб і цільових потреб.

 

 

Ролокасети Класік і ЕкономТривалий термін служби ролет

Висока стійкість до стирання завдяки двошаровій лакофарбового покриття. Воно витримує більше 5000 циклів підйому-опускання без потертостей до металу, що рівноцінно 10 років щоденної експлуатації.

Підвищені характеристики міцності за рахунок більш товстої стрічки захисних коробів, більш товстих стінок напрямних шин, рівномірного пенозаполненія профілів. Це гарантує стійкість до деформацій і підвищену міцність ролет при транспортуванні, установці і експлуатації. 

 

Ролокасети Класік і Економ

Надійність і безпека

Все ролети «АЛЮТЕХ» можуть встановлюватися в районах з різними вітровими навантаженнями по СНиП 2.01.07, в різних географічних точках світу. Профілі серії Classic стійкі до ударних і вітрових навантажень до 850 Па (можна порівняти зі швидкістю вітру до 135 км/ч). Ролети серії Economy закривають до 15% менші отвори, ніж серія Classic.

 

Ролокасети Класік і ЕкономПривабливий зовнішній вигляд

Всі елементи ролети серії Classic - полотно, короб, шини - мають однаковий відтінок завдяки високоякісному покриттю і постійно контрольованому коефіцієнту колірного відмінності ∆Е. 

 

Ролокаети Класік і ЕкономЗадоволення будь-яких побажань покупця

Різні унікальні технічні рішення, розроблені «АЛЮТЕХ», дозволяють закрити практично будь-який отвір. А інтелектуальні системи управління дозволяють з легкістю відкривати і закривати ролети «АЛЮТЕХ» з будь-якої точки, в будь-який час, з максимальною зручністю та простотою.

 

Ми впевнені, що ця інформація допоможе Вам ухвалити правильне рішення. Або ролети серії Classic – де надійність і безпека на першому місці, а оригінальний колір можна підібрати під екстер'єр вашого будинку. Або ролети серії Economy, трохи менш міцні, з обмеженим набором кольорів, але доступніші за ціною. Різниця у вартості ролет Classic і Economy для типового котеджу на 8-10 вікон складе 150-200 євро (що економічно виправдовує застосування дорожчих виробів).

 

 

 • Переглядів: 433