Колір ролокасет. Підбір ролет.

Широка колірна гама профілів і комплектуючих для ролокасетних систем «Алютех» забезпечує різноманітні варіанти поєднання ролет із фасадом будівлі. Залежно від кольору ролокасети можуть зливатися з фасадом або, навпаки, бути яскравим елементом, створюючи оригінальні та індивідуальні рішення. Спеціально розроблена програма підбору кольорів дозволить вибрати будь-які колірні поєднання.

 Колір ролокасет. Ролетні системи

Уся зазначена комплектація в розширеній колірній гамі доступна для замовлення у вигляді довгоміра.

Можливість постачання готових виробів у кольорі, що цікавить Вас, уточнюйте в наших представництвах.

Поєднання кольорів окремих елементів ролети

Поєднання кольорів

ГК «Алютех» забезпечила максимальну відповідність усіх кольорів профілів із різними типами покриття – поліуретановим, поліефірним, полімерно-порошковим. Це гарантує відсутність різновідтінковості в одному готовому виробі.

Широкий вибір колірних рішень для ролокасет

Широка колірна гама профілів і комплектуючих для ролокасетних систем «Алютех» – 20 кольорів для профілів роликової прокатки, 19 кольорів для екструдованих профілів – забезпечує різноманітні варіанти поєднання ролет із фасадом будівлі. Залежно від кольору ролетні системи можуть зливатися з фасадом або навпаки, бути яскравим елементом, створюючи оригінальні та індивідуальні рішення.

Колірна гама обрамлення ролокасетних систем також представлена в широкій колірній палітрі:

захисні короби 20° і 45° – 14 кольорів;

захисні круглі/напівкруглі короби і бічні кришки; напрямні шини і кінцеві профілі – 19 кольорів із глянцевою поверхнею та 6 кольорів із шагреневою поверхнею.

Можна підібрати різні поєднання кольору полотна та обрамлення ролети. Наприклад, полотно під колір фасаду будівлі, а обрамлення – під колір покрівлі або навпаки.

Колір ролокасет. Ролетні системи

Колір ролокасет. Ролетні системи

Кінцеві профілі, напрямні шини та бічні кришки можуть бути також пофарбовані в зазначені кольори. Для отримання докладної інформації прохання звертатися в регіональні представництва компанії Різонт.

Ролокасети Алютех

 

 

 

  • Переглядів: 601