Skip to main content

Про Ролокасети

Ролокасети Ролети на вікна

Ролетні системи (іншими словами – ролокасети або ролети) встановлюються на дверні або віконні прорізи та забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому.

Захисні ролети від «АЛЮТЕХ»

Компанія «АЛЮТЕХ» уже понад 20 років піклується про красу, безпеку і затишок мільйонів будинків, офісів та інших об'єктів по всьому світу, пропонуючи естетичні та надійні ролокасети  – спеціальні захисні конструкції з алюмінієвих профілів, призначені для вікон і дверей.

Протягом усього часу Алютех займаємося виробництвом і складанням ролетних систем для вікон і дверей. Нинішній асортимент продукції налічує понад 10 000 найменувань ролокасетних комплектуючих різного конструктиву і колірної гами.

Серед продукції, що виготовляється, – екструдовані та пінозаповнені профілі, кінцеві профілі та напрямні шини, захисні короби і бічні кришки, елементи підвісу та управління ролетою та безліч іншого.

На цей час Група компаній «АЛЮТЕХ» пропонує ролети високої якості в різних цінових сегментах для будь-якої групи клієнтів. Це класичні ролети серії Classic і бюджетний варіант – ролети серії Economy. Обидві серії мають як загальні переваги, так і відмінні характеристики. Докладна інформація представлена тут.

Переваги ролокасет від «АЛЮТЕХ»

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети (ролокасети) – це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві віконні ролети надійні, міцні та довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання і технології, що використовуються в їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

 1. Ролетне полотно.

Може складатися з пінозаповнених або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. У поточному асортименті 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36 мм до 55 мм) і 3 види екструдованих профілів (42 мм, 44 мм, 55 мм).

Для забезпечення підвищеної жорсткості ролокасетного полотна у відкритому положенні, а також для запобігання несанкціонованому підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

 1. Екструдовані напрямні шини.

Забезпечують рух ролетного полотна при намотуванні його в короб. Залежно від вимог, що висуваються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту під час монтажу можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанційні, здвоєні).

 1. Захисні короби і бічні кришки.

Підбираються залежно від зовнішнього екстер'єру приміщення (45-, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (ролформінгові або екструдовані).

 1. Елементи керування ролокасетою.

Підбираються виходячи з розміру та ваги ролети (ролокасети), а також зручності керування. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

Варто також зазначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість ролокасет, що ми виготовляємо, на всіх етапах виробництва. І як результат ви отримуєте високоякісний продукт, легкий у керуванні та надійний в експлуатації.

Автоматика для ролокасет

Автоматика дозволяє зробити керування ролокасетами простим і зручним, а також повніше використовувати їхні переваги. Автоматизація ролокасет на вікнах передбачає встановлення електроприводів і систем керування. Залежно від умов використання і бюджету керування ролетними системами та іншими суміжними пристроями в будинку здійснюється за допомогою настінних вимикачів, пультів дистанційного керування, а також за допомогою інших систем. Різноманітний асортимент дозволяє підібрати систему керування ролокасетами для різних типів будівель, зокрема офісних будівель, заміських будинків і квартир.

Найбільш яскраво переваги автоматизації розкриваються при потребі керування великою кількістю ролокасет та інтеграції в систему розумного будинку.

Завдання, що вирішуються ролетними системами «АЛЮТЕХ»

Захист від сторонніх поглядів

Ролокасети на вікнах убезпечать від чужих поглядів, дозволять створити комфортну обстановку і зосередитися на роботі чи відпочинку.

Захист від шуму

Віконні ролокасети з піно заповнених профілів здатні відчутно знизити рівень шуму в приміщенні: це додатковий плюс для тих, хто має чуткий сон або роботу, що вимагає особливої тиші та концентрації. Розрахувати зниження рівня шуму можна тут.

Захист від негоди

Варто лише опустити ролокасети на вікнах, і навіть дуже несприятлива погода перестане становити загрозу, а килими, предмети меблів і штори не вигоратимуть на сонці.

Захист від сонця

Віконні ролокасети здатні зберегти прохолоду навіть у най спекотні дні й захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.

Захист від злому

 Вікна, розташовані на перших поверхах, особливо часто привертають увагу грабіжників. Завдяки високій міцності ролети відмінно протистоїть механічному впливу, забезпечують безпеку мешканців і співробітників будівлі, а також схоронність майна.

Економія енергії

Із закритими ролетами приміщення повільніше остигає та менше нагрівається, завдяки чому взимку вдається скоротити витрати на його прогрівання, а влітку – на кондиціювання.

Як правильно вибрати ролокасети ролети на вікна

Щоб не розгубитися в розмаїтому асортименті ролет, спершу потрібно визначитися, де будуть встановлені ролети – у житловому будинку, офісі, банку, магазині чи на іншому об'єкті. Також важлива стадія реалізації об'єкта: для будинку, що проектується, реконструюється чи вже побудований, будуть доступні різні рішення.

Коли необхідна інформація буде отримана, від придбання якісних і красивих ролокасет на вікна вас віддалятимуть лише 7 простих кроків:

 • Крок 1. Визначити тип і серію захисного короба.
 • Крок 2. Вибрати тип профілю.
 • Крок 3. Визначити розміри профілю.
 • Крок 4. Підібрати відповідні напрямні шини.
 • Крок 5. Вибрати зручний варіант керування ролокасетою.
 • Крок 6. Вибрати систему замикання.
 • Крок 7. Визначитися з кольором ролет, зважаючи на дизайн фасаду (за бажання колірне рішення можна вибрати і на самому початку).

 Ролокасети Алютех

                                         Від компанії Різонт
 • Перегляди: 1017